Wersje językowe

Oferujemy przewody elektryczne produkcji polskiej lub niemieckiej o najwyższych parametrach jakościowych, oplatane w rodzinnej firmie. Nie stosujemy do oplotu przewodów produkcji azjatyckiej. Dzięki stosowaniu do oplotu przewodów najwyższej jakości nasze przewody miękko się układają i nie mają zagnieceń. W ofercie mamy przewody jednokolorowe, wzory zebra i zik-zak oraz oplot naturalny z lnu, juty, wełny i bawełny.

Przewody

Przewód w oplocie juta Przewód w oplocie juta
Producent: 101LIGHTS
Cena:

8,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie len Przewód w oplocie len
Producent: 101LIGHTS
Cena:

8,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie żółty Przewód w oplocie żółty
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie biały Przewód w oplocie biały
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie różowy Przewód w oplocie różowy
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie fuksja Przewód w oplocie fuksja
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie czerwony Przewód w oplocie czerwony
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej
Przewód w oplocie czarny Przewód w oplocie czarny
Producent: 101LIGHTS
Cena:

6,00 zł

mb
zobacz więcej

Przewody w oplocie do lamp, znane jako "kabel od żelazka" są obecnie bardzo modne i szeroko stosowane we wnętrzach. Nasze przewody mają parametry 2*0,75 OMY,  ale na zamówienie wykonamy dla Państwa oploty na przewodach o innych przekrojach. Przewody posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty.

1. Dostępność kolorystyczna. Nasza oferta to przewody w oplocie tekstylnym - około 60 wariantów kolorystycznych w najmodniejszych kolorach i wzorach. Oplatamy 27 kolorami PP lub wzorami utworzonymi na bazie tych kolorów: zebra i zik-zak. Na szczególne zainteresowanie zasługuje oplot z włókien naturalnych. W ofercie posiadamy przewód oplatany jutą, lnem, wełną i bawełną. Dzięki tak szerokiej ofercie przewodów w oplocie możemy zaproponować szeroką gamę kolorystyczną i wzorcową lamp na zamówienie. 2. Zastosowanie przewodów w oplocie. Kolorowe kable, tak czasami nazywane przewody w oplocie są również wykorzystywane do tworzenia indywidualnych rozwiązań oświetleniowych. Dzięki zastosowaniu innych akcesoriów, jak np. uchwyty sufitowe możemy doświetlić miejsce mimo braku wewnętrznej instalacji elektrycznej. Takie rozwiązania są tanie i jednocześnie efektowne.

3. Przewody w oplocie a ekologia. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się przewody w oplocie naturalnym. Juta i len to obecnie bardzo modny oplot, szczególnie we wnętrzach stylizowanych zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych , np. domach drewnianych. Oplot z juty i lnu  świetnie wpisuje się w trendy ekologiczne, styl skandynawski ale też loftowy i modernistyczny. Wymiana przewodu zwykłego na przewód w oplocie odmieni każde wnętrze i nada mu wyjątkowy charakter. W ofercie mamy również przewody oplatane wełną i bawełną.

4. Dlaczego oplatamy przewody. Nasze przewody są oplatane na zrewitalizowanych maszynach z początków XX wieku. Dzięki staraniom pasjonatów maszyny zostały zrewitalizowane i na nowo podęły pracę służąc nam przez następne lata.  W ofercie mamy również produkcję przewodu w oplocie o innych parametrach niż 2*0,75 OMY. Na zlecenie możemy oplatać przewody o innych średnicach,  np.3*1,5 OMY. Przewody o takim przekroju stosujemy np. do żelazek lub lamp stojących. W takim przypadku należy skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić warunki zlecenia. Długość standardowej rolki to 100m bieżących. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl