Wersje językowe
Poduszki Dekoracyjne Lampy Pająk Akcesoria Oświetleniowe

Jesteśmy polskim producentem Lamp Pająk i akcesoriów oświetleniowych. Rodzinnie oplatamy przewody i produkujemy ręcznie montowane lampy wiszące do wnętrz z użyciem tych przewodów. 95% komponentów używanych do produkcji lamp jest produkowanych w małych manufakturach w Polsce.

Naszym firmowym produktem są Lampy Wiszące Pająk.

Używamy najwyższej jakości przewodów produkowanych wyłącznie w Europie. Nasze przewody w oplocie zwane potocznie kolorowymi kablami  miękko się układają i nie mają trwałych zagnieceń co cechuje przewody niskiej jakości.

Nasze akcesoria to głównie podsufitki / maskownice oraz oprawki i osłonki do lamp. Są one malowane proszkowo, galwanizowane i chromowane, przy zachowaniu wysokich norm jakościowych. Patyna rdzy jest nanoszona ręcznie wykorzystując stare metody rzemieślnicze.

Dzięki temu nasze lampy mają indywidualny charakter i posiadają nieskończone możliwości kreacji. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz.

Chętnie podejmiemy współpracę z firmami zainteresowanymi sprzedażą naszych lamp na rynkach europejskich. Zapraszamy też klientów indywidualnych do zakupu w naszym sklepie internetowym.

Od 2020 roku uruchomiliśmy szwalnię Poduszek ozdobnych klasy Premium oraz bieżników, obrusów i zasłon. Wszystkie produkty są szyte w naszym zakładzie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i do współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl